צימר רומנטי

צימר רומנטי

צימר רומנטי

אנחנו, בתור זוג שנשוי כבר כמה שנים טובות, למדנו על בשרנו שלרומנטיקה יש הרבה דרכים לבטא את עצמה. לפעמים זה להכין לו את הקפה של הבוקר, לתת לה לישון בזמן שאתה מארגן את הילדים, לפרגן לה חוג יוגה בשישי בבוקר או אפילו לעבור בשקט על העובדה ששוב נוסעים להורים שלו בשבת.

אבל מדי פעם, ורצוי שהזמן בין הפעמים לא יהיה ארוך מדי, צריך משהו קצת יותר...מושקע. אולי סרט רומנטי, אולי ארוחת ערב לאור נרות, אולי כוס יין מול השקיעה...כן, בדיוק כמו בהתחלה, כשרק הסיכוי לבלות שעה ביחד הספיק כדי להפוך את היום שלכם ליום טוב.

ופעם פעמיים בשנה אפשר ללכת על רומנטיקה בגדול. כל החבילה של צימר רומנטי ורצוי כזה שמומלץ כ צימר לזוגות , אם אפשר בצפון (אבל לא רחוק מדי מתל אביב), וכזה שיש בו גם מבחר סרטים, גם יין, גם שקיעות וגם אפשרות לצאת לארוחת ערב משובחת במושבה ציורית.

הצעד הראשון הוא לקבוע תאריך שבו שניכם פנויים, השני הוא לחפש צימר מומלץ לזוגות או לשאול חברים על אחד כזה ואז להחליט באיזה מהצימרים שלנו אתם רוצים להתארח, להתקשר אלינו ולהזמין. משם אנחנו נטפל בהכל.

אנחנו ב "ימה צימר ספא יין" משתדלים שכל הדברים הקטנים, כל הפרטים, כל המרכיבים של השהות שלכם אצלינו, ממערכת הקולנוע המשובחת שיש בכל צימר ועד אמבט היין שתוכלו לעשות בג'קוזי הפרטי שלכם יהיה לא פחות ממושלם. אנחנו מאמינים שכשאתם רגועים, מרוצים ונינוחים, נהנים מערב ולילה רומנטיים ב צימר ספא שלנו, תוכלו לבחור שוב מחדש זה בזו ולחזור לחיי היום יום שלכם עם יותר סבלנות, יותר אהבה וזכרונות שיעזרו לכם לעבור את התקופות הפחות נוחות בקלות גדולה יותר.

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו, הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד
כל הכתבות