צימר רומנטי

צימר רומנטי

צימר רומנטי

אנחנו, בתור זוג שנשוי כבר כמה שנים טובות, למדנו על בשרנו שלרומנטיקה יש הרבה דרכים לבטא את עצמה. לפעמים זה להכין לו את הקפה של הבוקר, לתת לה לישון בזמן שאתה מארגן את הילדים, לפרגן לה חוג יוגה בשישי בבוקר או אפילו לעבור בשקט על העובדה ששוב נוסעים להורים שלו בשבת.

אבל מדי פעם, ורצוי שהזמן בין הפעמים לא יהיה ארוך מדי, צריך משהו קצת יותר...מושקע. אולי סרט רומנטי, אולי ארוחת ערב לאור נרות, אולי כוס יין מול השקיעה...כן, בדיוק כמו בהתחלה, כשרק הסיכוי לבלות שעה ביחד הספיק כדי להפוך את היום שלכם ליום טוב.

ופעם פעמיים בשנה אפשר ללכת על רומנטיקה בגדול. כל החבילה של צימר רומנטי ורצוי כזה שמומלץ כ צימר לזוגות , אם אפשר בצפון (אבל לא רחוק מדי מתל אביב), וכזה שיש בו גם מבחר סרטים, גם יין, גם שקיעות וגם אפשרות לצאת לארוחת ערב משובחת במושבה ציורית.

הצעד הראשון הוא לקבוע תאריך שבו שניכם פנויים, השני הוא לחפש צימר מומלץ לזוגות או לשאול חברים על אחד כזה ואז להחליט באיזה מהצימרים שלנו אתם רוצים להתארח, להתקשר אלינו ולהזמין. משם אנחנו נטפל בהכל.

אנחנו ב "ימה צימר ספא יין" משתדלים שכל הדברים הקטנים, כל הפרטים, כל המרכיבים של השהות שלכם אצלינו, ממערכת הקולנוע המשובחת שיש בכל צימר ועד אמבט היין שתוכלו לעשות בג'קוזי הפרטי שלכם יהיה לא פחות ממושלם. אנחנו מאמינים שכשאתם רגועים, מרוצים ונינוחים, נהנים מערב ולילה רומנטיים ב צימר ספא שלנו, תוכלו לבחור שוב מחדש זה בזו ולחזור לחיי היום יום שלכם עם יותר סבלנות, יותר אהבה וזכרונות שיעזרו לכם לעבור את התקופות הפחות נוחות בקלות גדולה יותר.

כתבות נוספות

צימר ספא

בהתחלה, כשאריאלה ואני חשבנו על לפתוח מקום שבו נוכל לארח אנשים, החלטנו באופן טבעי על מקום שבו ההכשרה שלי כפזיותרפיסט ומעסה רפואי תבוא לידי ביטוי. בתור מי שבילה שנים בלימודים על הדרך שבה פועל גוף האדם הייתי ער לתועלת העצומה שאפשר להפיק משילוב בין רגיעה נפשית וטיפולי עיסוי שונים. וכך ב2009 פתחנו את "ימה" ספא יין ראשון בישראל. כבר מההתחלה האורחים שלנו, שהגיעו לבלות כמה שעות של רגיעה ויציאה מהשגרה התחילו לשאול אותנו "נו...ומה עם איזה חדר שנוכל לישון קצת אחרי הטיפול...?" ואנחנו הקשבנו והתחלנו לחלום.

קרא עוד

צימר מומלץ לזוגות

גבר, מה הוא רוצה בחייו? האמת, לא הרבה. שכולם יהיו בריאים, שהכסף יהיה בשפע, שהחברים יהיו טובים ושהאוכל והיין יהיו לטעמו. באמת שזה לא מסובך. והכי הוא רוצה שהאישה שאתו תחייך. וזו, גבירותי ורבותי, זו המשימה שאיתה הוא מסתבך. כי בריאות, כסף וחברים זה קל. אישה מחייכת זה כבר סיפור אחר.

קרא עוד

צימר מומלץ בצפון

יש צירופי מילים שמעלים אצל כולם מבט מעורפל בעיניים וכמיהה בלב. למשל "צימר ספא" או "צימר רומנטי" והכי טוב "צימר ספא רומנטי". לכל אחד יש בראש את התמונה האידאלית שנוצרה מסיפורים של חברים על ה צימר המומלץ בצפון שבו חגגו את יום הנישואים או אפילו חוויות מענגות מהצימר הרומנטי באיטליה שבו ביליתם בירח דבש. אבל איך אפשר לדעת מה מתחבא מאחורי המילים צימר מומלץ בצפון ?איך נוכל לדעת מה בעצם אנחנו מקבלים? אנחנו ב"ימה צימר ספא יין" אספנו בשבילכם כמה כללי אצבע לבחירת הצימר הרומנטי המושלם בשבילכם.

קרא עוד
כל הכתבות