צימר ימה בצל הקורונה

צימר ימה בצל הקורונה

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו,
הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.
כמה בר מזל אני שיש לי משפחה מדהימה ושהקורונה מאפשרת לא לקחת את היחסים ביננו כמובן מאליו. יותר מזה- המעגלים גדלים לעוד אנשים וחברים ופתאום אני מגלה שיש בלב מספיק מקום כשמאפשרים לו להיפתח ולסמוך על אחרים.
קשה להיות עצמאי ובטח בעל צימר וספא בימים שיש לשמור על 2 מטר אחד מהשני ולא לצאת מאזור מגוריך. נכון שיש זמן לעבודות תחזוקה, תחזיות ל"עתיד", טבלאות אקסל והכשרות וירטואליות אבל מה שהכי חשוב זה שהבלימה גורמת לי לחשוב למה אני מתגעגע ולמה אני לא. האם ההרגלים שלי בעיסוק ובחיים- מתוך בחירה או שלא?
אז כפי שהתחלתי- האביב בשיא תפארתו, הפרחים מלבלבים, הציפורים מצייצות אבל אני מתגעגע במיוחד לארח ולטפל באנשים. מה זה שווה כל היופי הזה, אם אין עם מי לחלוק אותו?

https://www.facebook.com/yamaspa/videos/10158034763280967/

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד

צימר בזכרון יעקב

לפעמים צריך אדם להתרחק קצת מעצמו. לפעמים צריכה אישה להתרחק קצת מעצמה, לפעמים צריכים זוגות להתרחק קצת מהמולת היום יום הזוגית. קצת. לא שעות ארוכות על הכביש, לא מטוסים ממריאים ושפה זרה. בקטנה. אבל שיהיה איכותי. בלי יותר מדי מאמץ אבל שירגיש אחרת. אז לכל מי שצריך בדיוק את זה, הפסקת נשימה באמצע החיים בלי לעצור אותם, רק לעשות הקפה קטנה בשביל צדדי, בדיוק בשביל זה המציאו את זכרון יעקב. 

קרא עוד
כל הכתבות