צימר בזכרון יעקב

צימר בזכרון יעקב

צימר בזכרון יעקב

לפעמים צריך אדם להתרחק קצת מעצמו.

לפעמים צריכה אישה להתרחק קצת מעצמה, לפעמים צריכים זוגות להתרחק קצת מהמולת היום יום הזוגית. 

קצת. 

לא שעות ארוכות על הכביש, לא מטוסים ממריאים ושפה זרה. 

בקטנה.

אבל שיהיה איכותי.

בלי יותר מדי מאמץ אבל שירגיש אחרת. 

אז לכל מי שצריך בדיוק את זה, הפסקת נשימה באמצע החיים בלי לעצור אותם, רק לעשות הקפה קטנה בשביל צדדי, בדיוק בשביל זה המציאו את זכרון יעקב. 

מצד אחד מושבה עם ניחוח של חו"ל, בתי אבן היסטוריים ומדרחוב מרוצף אבנים, יקבים, ים,נוף, שקיעות ושקט. מצד שני חצי שעה מחיפה, 45 דקות מתל אביב, 10 דקות להופעות באמפי ההיסטורי בשוני ו15 דקות מקיסריה.  

וכדי שתוכלו להנות מכל זה צריך יותר משעה-שעתיים, צריך לפחות 24 שעות. וכדי שתהיה לכם חוויה מושלמת יש פה, בזכרון יעקב, גם את "ימה" צימר וספא יין. 

צימר בסטנדרטים של חו"ל, נוף מהסרטים, עיצוב מוקפד, ג'קוזי פרטי בשתי היחידות וסופטאב בסוויטה המפנקת, מכונת קפה בכל חדר ומערכות סאונד וטלוויזיה, מוצרי טיפוח של "ל'אוקיסטן" ומיטות שלא תרצו לקום מהן.  

ואם תרצו לצאת קצת מהחדר? יש פה כל כך הרבה מה לראות ולעשות.

טיול בגני הנדיב לרומנטיקנים, רחצה בים או ספורט ימי בחוף דור למי שהרוח והמים עושים לו ריגושים,יקבים לחובבי היין, הופעות לחובבי התרבות, מסעדות לרעבים, מסלולי רכיבה לחובבי האופניים ושקט ל-כ-ו-ל-ם. 

כי אם החלטתם על בילוי קרוב לבית ואתם רוצים חוויה אמיתית של צימר בזכרון יעקב, "ימה צימר וספא יין" היא הבחירה שתעשה לכם חשק להגיע אלינו שוב ושוב. 

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו, הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד
כל הכתבות