צימר מומלץ בצפון

צימר מומלץ בצפון

צימר מומלץ בצפון

צימר מומלץ בצפון

יש צירופי מילים שמעלים אצל כולם מבט מעורפל בעיניים וכמיהה בלב. למשל צימר ספא או צימר רומנטי והכי טוב צימר ספא רומנטי . לכל אחד יש בראש את התמונה האידאלית שנוצרה מסיפורים של חברים על הצימר המומלץ בצפון שבו חגגו את יום הנישואים או אפילו חוויות מענגות  מהצימר הרומנטי באיטליה שבו ביליתם בירח דבש.

אבל איך אפשר לדעת מה מתחבא מאחורי המילים צימר מומלץ בצפון ? איך נוכל לדעת מה בעצם אנחנו מקבלים?

אנחנו ב"ימה צימר וספא יין" אספנו בשבילכם כמה כללי אצבע לבחירת הצימר הרומנטי המושלם בשבילכם.

1. קודם כל הגדירו את האיזור אליו אתם רוצים לנסוע. למשל זוגות חובבי מדבר לא יהנו בצימר שממוקם בצפון הארץ וטובל בירוק ולעומת זאת זוגות חובבי יין טוב יעשו אם יתמקדו באיזור הכרמל ובקעת אלונה שצפיפות היקבים בהם מזכירה את טוסקנה. ימה צימר ספא ממוקם בזכרון יעקב, במרחק נסיעה קצר מיקבים משובחים כמו כרמל, תשבי, אמפורה, סומק ועוד

2. מה הפעילות הזוגית החביבה עליכם? האם אתם אוהבים לטבול ביחד בג'קוזי? לראות סרטים ביחד? לשבת מחובקים עם כוס יין מול שקיעה מרהיבה? אצלנו בימה ספא תוכלו לעשות את כל אלו כי כל צימר שלנו מצוייד בג'קוזי משלו, מערכת קלנוע וסאונד באיכות גבוהה ועל השקיעות שלנו אחראית אמא טבע בעצמה.

3. זה נכון שילדים הם שמחה, משפחות גדולות זה אושר וצעירים שחוגגים מסיבת גיוס זה פטריוטי אבל אם אתם פה בשביל הרומנטיקה זה קצת הורס את האווירה. אצלנו, בימה צימר ספא יין מה שיעיר אתכם זה הציפורים ומה שירדים אתכם זו הרוח ולמהדרים, לצימר גפן יש מפלס שלם משלו עם חדר טיפולים וג'קוזי חיצוני שמאפשר לכם לבלות זמן זוגי בלי הפרעות.

4. המלצות מחברים. תשאלו עלינו אצל החברים שלכם. אנחנו בטוחים שאם תזכירו את המילים "ימה ספא" תקבלו חיוך גדול ואת המשפט "אתם חייבים....פשוט מושלם"

וחוץ מזה, כנסו לגלריה שלנו, תראו את הנוף, תקראו את הביקורות והכי טוב, צרו איתנו קשר ותנסו בעצמכם...

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו, הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד
כל הכתבות