הופעות בשוני

הופעות בשוני

הופעות בשוני

כבר שבועיים שאתם מקשיבים למוזיקה שלו שעושה לכם עור ברווז בקטע טוב. כבר חודש שאתם נותנים לקול שלה ללטף לכם את הלב. אתה היית בהופעה שלו בלונדון ואת רצית תמיד ללכת ללכת להופעה הזו אבל לא יצא.

ובשבוע הבא זה סוף סוף קורה. כבר יש כרטיסים, כל הפינות סגורות, אפילו הילדים הסכימו להשאר בבית. בשבוע הבא אתם בקיסריה או באמפי בשוני ושכל העולם יחכה.

ועכשיו מתחילה המציאות. הנסיעה בהלוך עוד בסדר, זה חלק מההתרגשות, אבל אתם יודעים שההרים גבוהים יותר בדרך חזרה.

אז לנו יש הצעה שאם שהדג נחש היו יודעים עליה הם היו כותבים על זה שיר. בואו, תאריכו את החוויה שלכם עוד קצת. במקום לנסוע חזרה, לחשב את הקילומטרים לאחור, ולהתרסק לתוך המציאות שלכם כמו שקנאי לבריכת דגים, תזמינו לכם לילה ב"ימה".

אנחנו עשר דקות נסיעה בדרך שבין כרמים לאור ירח, יש לנו בשבילכם את המקום המושלם לסגור לילה של מוזיקה בסטייל, את הנוף שהכי כיף לקום אליו בבוקר ואת הקסם שיעזור לכם לחזור לשגרה עם חיוך.

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו, הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד
כל הכתבות