הופעות בשוני

הופעות בשוני

הופעות בשוני

כבר שבועיים שאתם מקשיבים למוזיקה שלו שעושה לכם עור ברווז בקטע טוב. כבר חודש שאתם נותנים לקול שלה ללטף לכם את הלב. אתה היית בהופעה שלו בלונדון ואת רצית תמיד ללכת ללכת להופעה הזו אבל לא יצא.

ובשבוע הבא זה סוף סוף קורה. כבר יש כרטיסים, כל הפינות סגורות, אפילו הילדים הסכימו להשאר בבית. בשבוע הבא אתם בקיסריה או באמפי בשוני ושכל העולם יחכה.

ועכשיו מתחילה המציאות. הנסיעה בהלוך עוד בסדר, זה חלק מההתרגשות, אבל אתם יודעים שההרים גבוהים יותר בדרך חזרה.

אז לנו יש הצעה שאם שהדג נחש היו יודעים עליה הם היו כותבים על זה שיר. בואו, תאריכו את החוויה שלכם עוד קצת. במקום לנסוע חזרה, לחשב את הקילומטרים לאחור, ולהתרסק לתוך המציאות שלכם כמו שקנאי לבריכת דגים, תזמינו לכם לילה ב"ימה".

אנחנו עשר דקות נסיעה בדרך שבין כרמים לאור ירח, יש לנו בשבילכם את המקום המושלם לסגור לילה של מוזיקה בסטייל, את הנוף שהכי כיף לקום אליו בבוקר ואת הקסם שיעזור לכם לחזור לשגרה עם חיוך.

כתבות נוספות

צימר רומנטי

אנחנו, בתור זוג שנשוי כבר כמה שנים טובות, למדנו על בשרנו שלרומנטיקה יש הרבה דרכים לבטא את עצמה. לפעמים זה להכין לו את הקפה של הבוקר, לתת לה לישון בזמן שאתה מארגן את הילדים, לפרגן לה חוג יוגה בשישי בבוקר או אפילו לעבור בשקט על העובדה ששוב נוסעים להורים שלו בשבת. אבל מדי פעם, ורצוי שהזמן בין הפעמים לא יהיה ארוך מדי, צריך משהו קצת יותר...מושקע. אולי סרט רומנטי, אולי ארוחת ערב לאור נרות, אולי כוס יין מול השקיעה...כן, בדיוק כמו בהתחלה, כשרק הסיכוי לבלות שעה ביחד הספיק כדי להפוך את היום שלכם ליום טוב.

קרא עוד

צימר ספא

בהתחלה, כשאריאלה ואני חשבנו על לפתוח מקום שבו נוכל לארח אנשים, החלטנו באופן טבעי על מקום שבו ההכשרה שלי כפזיותרפיסט ומעסה רפואי תבוא לידי ביטוי. בתור מי שבילה שנים בלימודים על הדרך שבה פועל גוף האדם הייתי ער לתועלת העצומה שאפשר להפיק משילוב בין רגיעה נפשית וטיפולי עיסוי שונים. וכך ב2009 פתחנו את "ימה" ספא יין ראשון בישראל. כבר מההתחלה האורחים שלנו, שהגיעו לבלות כמה שעות של רגיעה ויציאה מהשגרה התחילו לשאול אותנו "נו...ומה עם איזה חדר שנוכל לישון קצת אחרי הטיפול...?" ואנחנו הקשבנו והתחלנו לחלום.

קרא עוד

צימר מומלץ לזוגות

גבר, מה הוא רוצה בחייו? האמת, לא הרבה. שכולם יהיו בריאים, שהכסף יהיה בשפע, שהחברים יהיו טובים ושהאוכל והיין יהיו לטעמו. באמת שזה לא מסובך. והכי הוא רוצה שהאישה שאתו תחייך. וזו, גבירותי ורבותי, זו המשימה שאיתה הוא מסתבך. כי בריאות, כסף וחברים זה קל. אישה מחייכת זה כבר סיפור אחר.

קרא עוד
כל הכתבות