צימר מומלץ לזוגות

צימר מומלץ לזוגות

צימר מומלץ לזוגות

גבר, מה הוא רוצה בחייו?

האמת, לא הרבה. שכולם יהיו בריאים, שהכסף יהיה בשפע, שהחברים יהיו טובים ושהאוכל והיין יהיו לטעמו. באמת שזה לא מסובך. והכי הוא רוצה שהאישה שאתו תחייך.

וזו, גבירותי ורבותי, זו המשימה שאיתה הוא מסתבך. כי בריאות, כסף וחברים זה קל. אישה מחייכת זה כבר סיפור אחר.

אז אנחנו ב"ימה צימר ספא יין" רוצים לבוא לעזרת הגברים וכל זה בחמישה צעדים פשוטים.

1. אל תחכה עד שהיא תתחיל לרמוז לך שמשהו לא בסדר. תקדים פעולה לשתיקה רועמת.

2. תגיד לה שאתה מכין לה הפתעה.

3. כנס לגוגל וחפש בקטגריות צימר מומלץ בצפון, צימר מומלץ לזוגות, צימר רומנטי או הכי טוב צימר ספא

4. בתוצאות שקיבלת חפש את ימה צימר ספא יין, כי אנחנו עונים על כל ההגדרות האלו, וצור איתנו קשר להזמין לשניכם מקום באחד משלושת ה צימרים לזוגות שלנו, כרם, אשכול או גפן.

5. תיגש אליה, תגיד לה שאתה אוהב אותה, ושכשהיא אורזת לא תישכח את הבגד ים.

אנחנו יכולים להבטיח לך שכשהיא תגלה לאן אתם נוסעים, אחרי שתיכנסו לצימרים המעוצבים שלנו, תראו את הנוף שנשקף מכל פינה, תשתו כוס יין בג'קוזי ואולי גם תתפנקו במסאז', האישה שלך תחייך בכל פעם שבשיחה יעלה הנושא של צימרים מומלצים בצפון וכל אזכור של צימר ספא יגרום לה להאנח בגעגועים. כי צימר רומנטי, במיוחד כשהוא מומלץ לזוגות ע"י זוגות מרוצים אחרים, זו דרך נהדרת להזכיר גם לה וגם לעצמך כמה אתם יפים כשאתם מחייכים זה לזו.

ואם את, במקרה, קוראת את השורות האלו, רק רצינו להגיד שזה בסדר גמור אם את מחליטה להפתיע אותו בביקור אצלנו, אחרי הכל, זוגיות זו עבודת צוות ואם הוא או אתם קצת שכחתם, קצת נסחפתם, קצת שקעתם בשגרה, קפיצה קטנה לזכרון יעקב הרומנטית תזכיר לכם (:

כתבות נוספות

צימר רומנטי

אנחנו, בתור זוג שנשוי כבר כמה שנים טובות, למדנו על בשרנו שלרומנטיקה יש הרבה דרכים לבטא את עצמה. לפעמים זה להכין לו את הקפה של הבוקר, לתת לה לישון בזמן שאתה מארגן את הילדים, לפרגן לה חוג יוגה בשישי בבוקר או אפילו לעבור בשקט על העובדה ששוב נוסעים להורים שלו בשבת. אבל מדי פעם, ורצוי שהזמן בין הפעמים לא יהיה ארוך מדי, צריך משהו קצת יותר...מושקע. אולי סרט רומנטי, אולי ארוחת ערב לאור נרות, אולי כוס יין מול השקיעה...כן, בדיוק כמו בהתחלה, כשרק הסיכוי לבלות שעה ביחד הספיק כדי להפוך את היום שלכם ליום טוב.

קרא עוד

צימר ספא

בהתחלה, כשאריאלה ואני חשבנו על לפתוח מקום שבו נוכל לארח אנשים, החלטנו באופן טבעי על מקום שבו ההכשרה שלי כפזיותרפיסט ומעסה רפואי תבוא לידי ביטוי. בתור מי שבילה שנים בלימודים על הדרך שבה פועל גוף האדם הייתי ער לתועלת העצומה שאפשר להפיק משילוב בין רגיעה נפשית וטיפולי עיסוי שונים. וכך ב2009 פתחנו את "ימה" ספא יין ראשון בישראל. כבר מההתחלה האורחים שלנו, שהגיעו לבלות כמה שעות של רגיעה ויציאה מהשגרה התחילו לשאול אותנו "נו...ומה עם איזה חדר שנוכל לישון קצת אחרי הטיפול...?" ואנחנו הקשבנו והתחלנו לחלום.

קרא עוד

צימר מומלץ בצפון

יש צירופי מילים שמעלים אצל כולם מבט מעורפל בעיניים וכמיהה בלב. למשל "צימר ספא" או "צימר רומנטי" והכי טוב "צימר ספא רומנטי". לכל אחד יש בראש את התמונה האידאלית שנוצרה מסיפורים של חברים על ה צימר המומלץ בצפון שבו חגגו את יום הנישואים או אפילו חוויות מענגות מהצימר הרומנטי באיטליה שבו ביליתם בירח דבש. אבל איך אפשר לדעת מה מתחבא מאחורי המילים צימר מומלץ בצפון ?איך נוכל לדעת מה בעצם אנחנו מקבלים? אנחנו ב"ימה צימר ספא יין" אספנו בשבילכם כמה כללי אצבע לבחירת הצימר הרומנטי המושלם בשבילכם.

קרא עוד
כל הכתבות