צימר מומלץ לזוגות

צימר מומלץ לזוגות

צימר מומלץ לזוגות

גבר, מה הוא רוצה בחייו?

האמת, לא הרבה. שכולם יהיו בריאים, שהכסף יהיה בשפע, שהחברים יהיו טובים ושהאוכל והיין יהיו לטעמו. באמת שזה לא מסובך. והכי הוא רוצה שהאישה שאתו תחייך.

וזו, גבירותי ורבותי, זו המשימה שאיתה הוא מסתבך. כי בריאות, כסף וחברים זה קל. אישה מחייכת זה כבר סיפור אחר.

אז אנחנו ב"ימה צימר ספא יין" רוצים לבוא לעזרת הגברים וכל זה בחמישה צעדים פשוטים.

1. אל תחכה עד שהיא תתחיל לרמוז לך שמשהו לא בסדר. תקדים פעולה לשתיקה רועמת.

2. תגיד לה שאתה מכין לה הפתעה.

3. כנס לגוגל וחפש בקטגריות צימר מומלץ בצפון, צימר מומלץ לזוגות, צימר רומנטי או הכי טוב צימר ספא

4. בתוצאות שקיבלת חפש את ימה צימר ספא יין, כי אנחנו עונים על כל ההגדרות האלו, וצור איתנו קשר להזמין לשניכם מקום באחד משלושת ה צימרים לזוגות שלנו, כרם, אשכול או גפן.

5. תיגש אליה, תגיד לה שאתה אוהב אותה, ושכשהיא אורזת לא תישכח את הבגד ים.

אנחנו יכולים להבטיח לך שכשהיא תגלה לאן אתם נוסעים, אחרי שתיכנסו לצימרים המעוצבים שלנו, תראו את הנוף שנשקף מכל פינה, תשתו כוס יין בג'קוזי ואולי גם תתפנקו במסאז', האישה שלך תחייך בכל פעם שבשיחה יעלה הנושא של צימרים מומלצים בצפון וכל אזכור של צימר ספא יגרום לה להאנח בגעגועים. כי צימר רומנטי, במיוחד כשהוא מומלץ לזוגות ע"י זוגות מרוצים אחרים, זו דרך נהדרת להזכיר גם לה וגם לעצמך כמה אתם יפים כשאתם מחייכים זה לזו.

ואם את, במקרה, קוראת את השורות האלו, רק רצינו להגיד שזה בסדר גמור אם את מחליטה להפתיע אותו בביקור אצלנו, אחרי הכל, זוגיות זו עבודת צוות ואם הוא או אתם קצת שכחתם, קצת נסחפתם, קצת שקעתם בשגרה, קפיצה קטנה לזכרון יעקב הרומנטית תזכיר לכם (:

כתבות נוספות

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד

צימר בזכרון יעקב

לפעמים צריך אדם להתרחק קצת מעצמו. לפעמים צריכה אישה להתרחק קצת מעצמה, לפעמים צריכים זוגות להתרחק קצת מהמולת היום יום הזוגית. קצת. לא שעות ארוכות על הכביש, לא מטוסים ממריאים ושפה זרה. בקטנה. אבל שיהיה איכותי. בלי יותר מדי מאמץ אבל שירגיש אחרת. אז לכל מי שצריך בדיוק את זה, הפסקת נשימה באמצע החיים בלי לעצור אותם, רק לעשות הקפה קטנה בשביל צדדי, בדיוק בשביל זה המציאו את זכרון יעקב. 

קרא עוד

צימר רומנטי

אנחנו, בתור זוג שנשוי כבר כמה שנים טובות, למדנו על בשרנו שלרומנטיקה יש הרבה דרכים לבטא את עצמה. לפעמים זה להכין לו את הקפה של הבוקר, לתת לה לישון בזמן שאתה מארגן את הילדים, לפרגן לה חוג יוגה בשישי בבוקר או אפילו לעבור בשקט על העובדה ששוב נוסעים להורים שלו בשבת. אבל מדי פעם, ורצוי שהזמן בין הפעמים לא יהיה ארוך מדי, צריך משהו קצת יותר...מושקע. אולי סרט רומנטי, אולי ארוחת ערב לאור נרות, אולי כוס יין מול השקיעה...כן, בדיוק כמו בהתחלה, כשרק הסיכוי לבלות שעה ביחד הספיק כדי להפוך את היום שלכם ליום טוב.

קרא עוד
כל הכתבות