התארגנות לחתונה

התארגנות לחתונה

התארגנות לחתונה

אחרי כל התכנונים, כל הארגונים, כל הלחצים וכל ההכנות מגיע היום הגדול. אולי באולם, אולי בגן ארועים, אולי בחוף הים או בחורשה. פחות חשוב איפה בחרתם לחגוג את החתונה שלכם, חשוב עם מי בחרתם להתחתן.

אז בבחירה הזו אנחנו לגמרי בטוחים שבחרתם נכון ומאחלים לכם "באושר ובעושר" מרגע זה והלאה. אבל אנחנו רוצים גם לתת לכם עצה של זוג שנשוי כבר יותר משנה שנתיים, תשקיעו בעצמכם כזוג כדי שהיחסים שלכם יוכלו לפרוח.

אם אתם רוצים להגיע לאירוע שלכם רגועים, עם חיוך, ועם ההרגשה שאתם מתחילים את המסע שלכם ברגל ימין, תנו לעצמכם מתנה קטנה לחתונה. שני לילות בסוויטת הגפן שלנו.

תבלו ערב שקט יחד, תעשו עיסוי זוגי, כנסו לג'קוזי הפרטי שמול הנוף, תתנדנדו ביחד בערסל, שתו כוס תה צמחים ישר מהגינה או אולי כוסית יין מול השקיעה, תסתכלו אחד לשני בעיניים ותדעו שבחרתם נכון את השותפים שלכם לטיול הזה שנקרא חיים.

‍בבוקר תקומו מול הים, תאכלו ארוחת בוקר, ותתנו לכל האנשים שהתפקיד שלהם להראות את היופי הפנימי שלכם כלפי חוץ לעשות את הקסם שלהם. השיער, האיפור, השמלה, הצלם, העבודה של כולם קלה יותר כשאתם רגועים וזורחים מבפנים.

‍ואז, אחרי שכל הכוסות נשברו, הטבעות נענדו, החיבוקים חובקו, הנישוקים נושקו, כל דמעות השמחה הוזלו וכל מי שחגג איתכם הלך הביתה, אתם תוכלו לחזור אלינו, לסוויטה שמרגישה כבר כמעט כמו בית ולהמשיך את החגיגה שלכם בפרטיות קצת יותר גדולה...

ולאלו שרוצים להתחיל את החיים המשותפים באיזי, קחו לכם עוד לילה אחד מול הים, על צלע ההר, עם האדם שאיתו ה"באושר ועושר" הם אופציה ריאלית. ומי יודע אולי נפגש שוב בימי הנישואים שיבואו עליכם לטובה.

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

מצרף קליפ משפחתי שהכנו ביחד- אלכו-ג'ל בוטיק 😊. מה שהופך אותו למיוחד זה שעשינו אותו ביחד, עם המון אהבה ובסוף חילקנו זאת לכל מי שעזר לנו בתקופה שישבנו בבידוד

קרא עוד

צימר ימה בצל הקורונה

האביב בשיא תפארתו, הטבע ממשיך בשלו ונותן לנו שיעור בענווה ומיקומו של האדם כחלק מהטבע ולא בשליטתו. לפעמים זה מרגיש שהוא מעניש אותי ולוקח את מחייתי בכח. לפעמים אני מרגיש שנותן לי הזדמנות לעצור את מירוץ החיים ולהתבונן בכל הטוב שיש לי.

קרא עוד

לא רק המחיר קובע

כשמעיינים במוסף, מרפרפים בפייסבוק או נכנסים לאינסטוש- העין נתפסת על משהו. צילום מפתה, טקסט שנון, דימוי לירי, אבל בעיקר מה שתופס את העין שלנו הן צורות גרפיות בצבע אדום שאומרות "מבצע!" "רק עכשיו!", "במחיר שלא יחזור!...." ולאן שהעין הולכת המוח הולך גם. ואז מצטרף למוח הלב שאומר "באמת מזמן שלא...." ומפה לשם היד מושטת לכיס, האצבע למקשים ואנחנו קונים משהו. אז נכון שלרוב זה יהיה משהו קטן, לא באמת חשוב, שגם אם מסתבר שמה שצולם ומה שהגיע הם לא בדיוק אותו הדבר אנחנו נדלג על האירוע המצער ונמשיך בחיינו. אבל לפעמים זה יותר מזה.לפעמים אנחנו ממש רוצים לקחת הפסקה מהחיים שלנו, לקחת את החצי השני לפינוק מיוחד, להרחיב קצת את הלב והריאות במשבים של חופשה ולעשות הפקדה בבנק הזכרונות הטובים. ומה יכול לעשות את כל זה בבת אחת? צימר בזכרון יעקב

קרא עוד
כל הכתבות