ימה
YAMA
צימר | ספא יין | WINE SPA | SUITES

התארגנות לחתונה

התארגנות לחתונה

לגלול

אחרי כל התכנונים, כל הארגונים, כל הלחצים וכל ההכנות מגיע היום הגדול. אולי באולם, אולי בגן ארועים, אולי בחוף הים או בחורשה. פחות חשוב איפה בחרתם לחגוג את החתונה שלכם, חשוב עם מי בחרתם להתחתן.

אז בבחירה הזו אנחנו לגמרי בטוחים שבחרתם נכון ומאחלים לכם "באושר ובעושר" מרגע זה והלאה. אבל אנחנו רוצים גם לתת לכם עצה של זוג שנשוי כבר יותר משנה שנתיים, תשקיעו בעצמכם כזוג כדי שהיחסים שלכם יוכלו לפרוח.

אם אתם רוצים להגיע לאירוע שלכם רגועים, עם חיוך, ועם ההרגשה שאתם מתחילים את המסע שלכם ברגל ימין, תנו לעצמכם מתנה קטנה לחתונה. שני לילות בסוויטת הגפן שלנו.

תבלו ערב שקט יחד, תעשו עיסוי זוגי, כנסו לג'קוזי הפרטי שמול הנוף, תתנדנדו ביחד בערסל, שתו כוס תה צמחים ישר מהגינה או אולי כוסית יין מול השקיעה, תסתכלו אחד לשני בעיניים ותדעו שבחרתם נכון את השותפים שלכם לטיול הזה שנקרא חיים.

‍בבוקר תקומו מול הים, תאכלו ארוחת בוקר, ותתנו לכל האנשים שהתפקיד שלהם להראות את היופי הפנימי שלכם כלפי חוץ לעשות את הקסם שלהם. השיער, האיפור, השמלה, הצלם, העבודה של כולם קלה יותר כשאתם רגועים וזורחים מבפנים.

‍ואז, אחרי שכל הכוסות נשברו, הטבעות נענדו, החיבוקים חובקו, הנישוקים נושקו, כל דמעות השמחה הוזלו וכל מי שחגג איתכם הלך הביתה, אתם תוכלו לחזור אלינו, לסוויטה שמרגישה כבר כמעט כמו בית ולהמשיך את החגיגה שלכם בפרטיות קצת יותר גדולה...

ולאלו שרוצים להתחיל את החיים המשותפים באיזי, קחו לכם עוד לילה אחד מול הים, על צלע ההר, עם האדם שאיתו ה"באושר ועושר" הם אופציה ריאלית. ומי יודע אולי נפגש שוב בימי הנישואים שיבואו עליכם לטובה.

כתבות נוספות

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

אלכוג'ל משפחתי של ימה ספא

להמשיך לקרוא
צימר ימה בצל הקורונה

צימר ימה בצל הקורונה

להמשיך לקרוא
לא רק המחיר קובע

לא רק המחיר קובע

להמשיך לקרוא
לעמוד בלוג