אמנות בימה

אמנות בימה

אמנות בימה

מה הקשר בין צימרים, ספא, יין ואומנות?

לכאורה אין כזה. אבל רק לכאורה, כי אצלינו ב"ימה" הכל מתחיל והכל קשור לעיצוב ולאומנות. המקום כולו עוצב ע"י ההורים של אריאלה שהם בעלים של משרד אדריכלים בעל-שם והציורים שמקשטים את החדרים צויירו על ידם. כל כלי כלי ההגשה וכלי הקרמיקה במקום הם מעשי ידיה של אריאלה, בוגרת בצלאל במגמת עיצוב ואפילו הפרגולות והדקים הם מעשי ידיו של עמית שגם עושה עיסויים מצויינים לגב וגם בונה את העסק במו ידיו.

כל פינה, כל חדר, כל אביזר וכל פרט עוברים דרך מסננת דקה שלוקחת בחשבון לא רק את הפרקטיות ואת האיכות שלהם אלא גם את החוויה האומנותית של האורחים שלנו. ב"ימה" אנחנו משלבים את הצבעוניות שמגיעה מברזיל , העידון הבלגי, החום הים תיכוני והחוצפה הישראלית לקוקטיל משובח שישאיר אתכם מסוחררים אך מאושרים בדיוק כמו שמשקה טוב עם מטריה קטנה עושה J  אנחנו בטוחים שהשהיה שלכם אצלינו תשאיר אצלכם טעם טוב גם במה שקשור לדברים המענגים את העין והנפש ולא רק הגוף

כתבות נוספות

הופעה בשוני

כבר שבועיים שאתם מקשיבים למוזיקה שלו שעושה לכם עור ברווז בקטע טוב. כבר חודש שאתם נותנים לקול שלה ללטף לכם את הלב. אתה היית בהופעה שלו בלונדון ואת רצית תמיד ללכת ללכת להופעה הזו אבל לא יצא.

קרא עוד

התארגנות לחתונה

אחרי כל התכנונים, כל הארגונים, כל הלחצים וכל ההכנות מגיע היום הגדול. אולי באולם, אולי בגן ארועים, אולי בחוף הים או בחורשה. פחות חשוב איפה בחרתם לחגוג את החתונה שלכם, חשוב עם מי בחרתם להתחתן.

קרא עוד
כל הכתבות