הופעה בשוני

הופעה בשוני

הופעה בשוני

כבר שבועיים שאתם מקשיבים למוזיקה שלו שעושה לכם עור ברווז בקטע טוב. כבר חודש שאתם נותנים לקול שלה ללטף לכם את הלב. אתה היית בהופעה שלו בלונדון ואת רצית תמיד ללכת ללכת להופעה הזו אבל לא יצא.

ובשבוע הבא זה סוף סוף קורה. כבר יש כרטיסים, כל הפינות סגורות, אפילו הילדים הסכימו להשאר בבית. בשבוע הבא אתם בקיסריה או באמפי בשוני ושכל העולם יחכה.

ועכשיו מתחילה המציאות. הנסיעה בהלוך עוד בסדר, זה חלק מההתרגשות, אבל אתם יודעים שההרים גבוהים יותר בדרך חזרה.

אז לנו יש הצעה שאם שהדג נחש היו יודעים עליה הם היו כותבים על זה שיר. בואו, תאריכו את החוויה שלכם עוד קצת. במקום לנסוע חזרה, לחשב את הקילומטרים לאחור, ולהתרסק לתוך המציאות שלכם כמו שקנאי לבריכת דגים, תזמינו לכם לילה ב"ימה".

אנחנו עשר דקות נסיעה בדרך שבין כרמים לאור ירח, יש לנו בשבילכם את המקום המושלם לסגור לילה של מוזיקה בסטייל, את הנוף שהכי כיף לקום אליו בבוקר ואת הקסם שיעזור לכם לחזור לשגרה עם חיוך.

כתבות נוספות

אמנות בימה

מה הקשר בין צימרים, ספא, יין ואומנות? לכאורה אין כזה. אבל רק לכאורה, כי אצלינו ב"ימה" הכל מתחיל והכל קשור לעיצוב ולאומנות. המקום כולו עוצב ע"י ההורים של אריאלה שהם בעלים של משרד אדריכלים בעל-שם והציורים שמקשטים את החדרים צויירו על ידם. כל כלי כלי ההגשה וכלי הקרמיקה במקום הם מעשי ידיה של אריאלה, בוגרת בצלאל במגמת עיצוב ואפילו הפרגולות והדקים הם מעשי ידיו של עמית שגם עושה עיסויים מצויינים לגב וגם בונה את העסק במו ידיו.

קרא עוד

התארגנות לחתונה

אחרי כל התכנונים, כל הארגונים, כל הלחצים וכל ההכנות מגיע היום הגדול. אולי באולם, אולי בגן ארועים, אולי בחוף הים או בחורשה. פחות חשוב איפה בחרתם לחגוג את החתונה שלכם, חשוב עם מי בחרתם להתחתן.

קרא עוד
כל הכתבות