התארגנות לחתונה

התארגנות לחתונה

התארגנות לחתונה

אחרי כל התכנונים, כל הארגונים, כל הלחצים וכל ההכנות מגיע היום הגדול. אולי באולם, אולי בגן ארועים, אולי בחוף הים או בחורשה. פחות חשוב איפה בחרתם לחגוג את החתונה שלכם, חשוב עם מי בחרתם להתחתן.

אז בבחירה הזו אנחנו לגמרי בטוחים שבחרתם נכון ומאחלים לכם "באושר ובעושר" מרגע זה והלאה. אבל אנחנו רוצים גם לתת לכם עצה של זוג שנשוי כבר יותר משנה שנתיים, תשקיעו בעצמכם כזוג כדי שהיחסים שלכם יוכלו לפרוח.

אם אתם רוצים להגיע לאירוע שלכם רגועים, עם חיוך, ועם ההרגשה שאתם מתחילים את המסע שלכם ברגל ימין, תנו לעצמכם מתנה קטנה לחתונה. שני לילות בסוויטת הגפן שלנו.

תבלו ערב שקט יחד, תעשו עיסוי זוגי, כנסו לג'קוזי הפרטי שמול הנוף, תתנדנדו ביחד בערסל, שתו כוס תה צמחים ישר מהגינה או אולי כוסית יין מול השקיעה, תסתכלו אחד לשני בעיניים ותדעו שבחרתם נכון את השותפים שלכם לטיול הזה שנקרא חיים.

‍בבוקר תקומו מול הים, תאכלו ארוחת בוקר, ותתנו לכל האנשים שהתפקיד שלהם להראות את היופי הפנימי שלכם כלפי חוץ לעשות את הקסם שלהם. השיער, האיפור, השמלה, הצלם, העבודה של כולם קלה יותר כשאתם רגועים וזורחים מבפנים.

‍ואז, אחרי שכל הכוסות נשברו, הטבעות נענדו, החיבוקים חובקו, הנישוקים נושקו, כל דמעות השמחה הוזלו וכל מי שחגג איתכם הלך הביתה, אתם תוכלו לחזור אלינו, לסוויטה שמרגישה כבר כמעט כמו בית ולהמשיך את החגיגה שלכם בפרטיות קצת יותר גדולה...

ולאלו שרוצים להתחיל את החיים המשותפים באיזי, קחו לכם עוד לילה אחד מול הים, על צלע ההר, עם האדם שאיתו ה"באושר ועושר" הם אופציה ריאלית. ומי יודע אולי נפגש שוב בימי הנישואים שיבואו עליכם לטובה.

כתבות נוספות

אמנות בימה

מה הקשר בין צימרים, ספא, יין ואומנות? לכאורה אין כזה. אבל רק לכאורה, כי אצלינו ב"ימה" הכל מתחיל והכל קשור לעיצוב ולאומנות. המקום כולו עוצב ע"י ההורים של אריאלה שהם בעלים של משרד אדריכלים בעל-שם והציורים שמקשטים את החדרים צויירו על ידם. כל כלי כלי ההגשה וכלי הקרמיקה במקום הם מעשי ידיה של אריאלה, בוגרת בצלאל במגמת עיצוב ואפילו הפרגולות והדקים הם מעשי ידיו של עמית שגם עושה עיסויים מצויינים לגב וגם בונה את העסק במו ידיו.

קרא עוד

הופעה בשוני

כבר שבועיים שאתם מקשיבים למוזיקה שלו שעושה לכם עור ברווז בקטע טוב. כבר חודש שאתם נותנים לקול שלה ללטף לכם את הלב. אתה היית בהופעה שלו בלונדון ואת רצית תמיד ללכת ללכת להופעה הזו אבל לא יצא.

קרא עוד
כל הכתבות