עיסוי רפואי

ימה ספא יין, הינו מציע עיסוי רפואי בשימוש בענבים, כל המידע למה שימוש בענבים כל כך בריא במאמר הבא…

יכולות הריפוי של הענבים תוך שימוש עיסוי רפואי ידועות לאנושות מזה 6000 שנה. המצרים השתמשו בענבים כחלק מהתפריט הקבוע שלהם. ביוון עודדו תסיסת ענבים בכוס (יין) לשם ריפוי. באירופה של ימי הביניים השתמשו במשחה על בסיס ענבים לריפוי בעיות עיניים ועור. ברפואה הטבעית, עלי הגפן יעילים בהקלה על כאבים, טחורים ודימום. ענבי בוסר עוזרים בכאבי גרון. צימוקים- שהם ענבים מיובשים נלחמים בעצירות. בעיות בריאותיות קשות כגון סרטן, בעיות כליה, כבד ומחלות עור מסוימות נסוגות או נמנעות בעזרת ענבים ותוצריהם.
אז מה סוד מאכל הפלא הזה?
מחקרים של 30 השנים האחרונות מראים כי בענב מצוי נוגד חמצון הקרוי רסברטרול. זהו אנזים צמחי המצוי בבוטנים, אורן ובעיקר בענבים, שם הריכוז שלו גדול במיוחד- אם בקליפות והזרעים, ואם ביין אדום (שכן דריכת הענבים בעת יצור היין מגבירה את עוצמתו)

כיום ניתן למצוא על המדף מוצר עם תמצית רסברטרול בצורת קפסולה לבליעה, תה או כתוספת לפרי האסאי בטבליות להורדה במשקל. תמצית זרעי הענבים משמשת חלק חשוב ופעיל במשחות וקרמים שונים לקוסמטיקה ורוקחות טבעית.
אך האם זה באמת עובד? מדענים העמידו נוגד חמצון זה למבחן, והגיעו לתוצאות מפתיעות.
הצרפתים ידועים באוכל אנין ועשיר בשומן רווי. מדענים ורופאים כאחד הופתעו שלמרות שהתפריט הצרפתי דומה לזה של האמריקאים, האמריקאים לוקים בכ30% יותר מקרים של מחלות לב וכלי דם. הקהילה הרפואית גילתה לאחרונה דרך ניסויים בעכברים עם תמצית רסברטרול, כי יין אדום הוא הגורם המכריע בבריאות של הצרפתי כסגנון חיים. בכתבה שנכתבה ב3 ביולי 2008 ב U.S. Department of Health and Human Services web site חוקרים דיווחו שבעכברים שמנים נצפתה ירידה ברמות הכולסטרול, פיתחו אאורטות חזקות יותר ופיתחו מקרים מועטים יותר של מחלות לב וכלי דם. התרכובת העצמתית הזו מחקה במידה מסוימת את התוצאות שב"הפחתת קלוריות". זו הסיבה שהצרפתים אוכלים כמו שהם נוהגים ועדיין נשארים בריאים יחסית במהלך חייהם.
דר' סינקלר שהשתתף במחקר המדעי, הזהיר כי יש לערוך ניסויים נוספים בטרם ניתן לקבוע קשר ישר בין התוצאות בעכברים ולאלו הצפויים בני אדם. זאת מכיוון שגוף האדם מורכב בהרבה מזה של העכבר. תועלות תמצית הרסברטרול נצפו גם בממצאים קודמים שפורסמו, כולל אחת מ3 ביוני 2008 ב Public Library of Science One.מחקר זה הראה שבנוסף למה שצויין קודם, אפקט אנטי אייג'ינג נצפה גם כן בבעה"ח. זה כלל שינוי בביטוי הגנטי של פקטורים המעורבים בתהליך ההזדקנות התאית בגוף כולל הזדקנות איטית של תאים לבביים.
המחקר ברור. ישנן תועלות רבות בתרכובת המדהימה הזו שמצויה ביין אדום!

עקב כל סגולות היין, מכוני ספא יוקרתיית החלו לעשות עיסוי רפואי תוך שימוש בענבים, ימה ספא יין הינו ספא בצפון הנמצא בעיירה הציורית זכרון יעקב
ומציע לכם להגיע אליו לקבל עיסוי רפואי אייכותי ברמה הגבוהה ביותר.

כיום, קיימים מחקרים רבים התומכים בהשערה כי "אם זה טוב מבפנים, זה בוודאי טוב גם מבחוץ". רב המחקרים נערכים בצרפת ובארה"ב ומצביעים על השפעה חיובית במראה ותחושת העור בשימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים פוליפנולים ורסברטרול.
בימה ספא יין, ספא מול הים בזכרון יעקב- ניתן לחוות ולרכוש מגוון טיפולי ספא ומוצרי קוסמטיקה איכותית לפנים ולגוף, הנרקחים על ידי יצרני קוסמטיקה טבעית יוקרתית המשלבים שמנים אורגניים, חמאות גוף ותוצרי ענבים בלעדית עבור הספא בצפון.

 

 

ימה ספא : ספא בצפון | ספא יוקרתי | צימר בזכרון יעקב | טיפולי ספא בצפון |צימר ספא