ספא יוקרתי

למחפשים ספא יוקרתי, המאמר הזה נכתב עבורכם…

מזה אלפי שנים, ענבים וענבי יין מוערכים בזכות האיכויות הבריאותיות שלהם. הפילוסוף הרומי, פליניוס הזקן, כתב בשנת 77 לסה"נ על כך כי "לאחר השימוש ביין, החיוניות של האדם, דמו, וגון עורו השתפרו." אך הוא לא דיבר רק על שתיית היין לבדו… כמה תרופות שלו כללו ריסוק קליפות ענבים בשילוב מרכיבים אחרים ליצירת משחות לריפוי הכשות נחש ושיפור מחזור הדם.

בלב הענב שוכנים לוחמי רדיקלים חופשיים חזקים מאוד הנקראים פוליפנולים. רדיקלים חופשיים הם מולקולות חמצן לא יציבות שפוגעות בתאי העור, מובילים לקמטים וסימני זקנה אחרים. פרואנטוציאנידים, סוג מסוים של פוליפנול המצוי בענב חזקים פי 20 מויטמין C ופי 50 מויטמין E בלחימה נגד רדיקלים חופשיים על פי מחקר שפורסם ב Journal of Medicinal Food.

תוך ידיעה של סגולותיו של היין והענבים ימה ספא יין שהינו מכון ספא יוקרתי משלב בחבילות הספא טיפולי ספא יוקרתיים תוך שימוש ביין ותרומתו בטיפול הספא האייכותי.

ידוע מזה כשני עשורים כי יין הוא לא רק טוב לנשמה: הוא גם טוב ללב. הפרדוקס הצרפתי – לכאורה נתק בין בריאות הצרפתים והרגלי המזון שלהם – דרבן מחקרים נרחבים החל משנות ה90, שסיכמו כי שתיית יין, במיוחד יין אדום בכמויות מתונות, יכולות להפחית במידה ניכרת את הסיכון למחלות לב וכלי דם. אולם רק לאחרונה החלו לגלות מחדש כי יין טוב גם לעור. וינותרפיה, מונח קולקטיבי עבור טיפולים ומוצרים מבוססי יין וענבים, צצים בתפריטי ספא ברחבי העולם וכעת גם קיימות חבילות ספא וינותרפיות יוקרתיות בישראל. הוינותרפיה היא תוספת טבעית לספא במסגרת המגמה הירוקה של ימינו, וללא ספק ישביע את תיאבון הלקוחות להתנסות חדשה עם תוצאות מוחשיות ומפנקות.

 

על סמך המחקרים, ולאחר שנים של נסיון בטיפולים, קוסמטיקה ויין…בעלי הספא, עמית ואריאלה רונת בשילוב עם יצרני קוסמטיקה טבעית איכותית – יצרו קו יוקרתי לטיפוח העור מבוסס יין וענבים שהוא הבסיס של ספא בצפון, "ימה ספא יין".

ספא יוקרתי זה יושב על הרכס של זכרון יעקב מול נוף מושלם של ים, שדות, כרמים ובריכות הדגים. ספא זוגי שקט אם אתם מחפשים זמן איכות עם מישהו/י יקר/ה. לחגוג אירוע מיוחד אינטימי, מסיבת רווקות בספא ייחודי או אפילו לרכוש שובר מתנה לספא מקורי ומשכר.

ימה ספא יין, ספא בוטיק בזכרון יעקב, במיקום מושלם שבו מקבלים עיסויים וטיפולי ספא איכותיים ע"י מטפלים מנוסים, נהנים מפלטת גבינות איכות עם יין מתוך תפריט יינות עשיר ונהנים מה"בריחה" המושלמת בערסל הזוגי ב ספא מול הים. אם כבר הגעת למקום עלייה לרגל של עולם היין, למה להיות קונבנציונלי ולהסתפק בשתיית יין כשאפשר (תרתי משמע) להתרחץ בו בנוסף?

 

 

ימה ספא : ספא בצפון | ספא יוקרתי | צימר בזכרון יעקב | טיפולי ספא בצפון |צימר ספא