ספא בוטיק

ידוע כי הישראלים אוהבים להנות מהחיים. הבריחה המפנקת האולטימטיבית למחפשים ספא בצפון נמצאת בעיירת היין המפורסמת ביותר- זכרון יעקב, המשכנת בתוכה את "ימה ספא יין", ספא בוטיק יוקרתי, היחיד מסוגו בישראל.

לאלו מכם אשר מקשרים יין רק עם שכרות שלילית, ימה ספא יין ישנה את דעתכם באופן בלתי הפיך ויציע שהייה המתבססת על טיפולים ייחודיים העושים שימוש ביכולות הריפוי של הענבים והיין ("וינותרפיה")

ימה ספא מציע ספא לזוגות שבו נעשה שימוש במוצרים בלעדיים לנו המכילים פוליפנולים, אנטי אוקסידנט מהענב האדום. טכניקות כוללות עיסויים קלאסיים בשמן זרעי ענבים וינותרפי איכותי, שימוש בענבים עצמם ובזרעים שלהם לשם הסרת תאי עור מתים, עטיפת גוף וינותרפית מזינה ועשירה, טיפולי פנים אנטי אייג'ינג וכמובן אמבט יין מרלו ארומטי בג'קוזי זוגי מול נוף שאין שני לו.

זמן רב לפני גילוי נוגדי החמצון בענבים, כתבו אירופים על הסגולות הבריאותיות שלהם. במאה הרביעית לפנה"ס תיאר הרופא היווני היפוקרטס שימוש ביין לטיפול בחולים שלו. במאה ה-19 צרפת, תיאר לואי פסטר יין כמשקה בריא והגייני ביותר. עם זאת, רק בשנות ה-80 של המאה הקודמת גילו מדענים כי חומרים אנטי אוקסידנטים מפחיתים חמצון תאים ושינויים המלווים את תהליך ההזדקנות.

המושג וינותרפיה או בשמו הצרפתי הרשום “Vinotherapie”, נקבע ע"י מתילדה קתיארד-תומאס ובעלה, ברטרנד תומאס. בשנת 1999 הזוג פתח את ספא היין הרשמי הראשון "Les Sources de Caudalie" בבורדו, צרפת. היום הם מציעים וינותרפיה בכמה מכוני ספא שלהם ברחבי העולם (איטליה, ספרד, דרום אפריקה, ארה"ב). הוינותרפיה לא מתייחסת רק לטיפול אחד אלא קונספט מרכזי אחד שסביבו נבנה הספא.

הוינותרפיה שונה מטיפולי הבוץ והשוקולד הטיפוסיים בזכות היתרונות הבריאותיים שלה המגובים במחקרים מדעים. "אנשים שחווים עטיפת גוף ואמבט יין באמת מרגישים איך העור שלהם נראה ומרגיש בריא יותר".

רוב היתרונות הבריאותיים של יין נוכחים בעצם במרכיב היותר בריא שלו- הענב. ענב מורכב מארבעה חלקים עיקריים: הגוף (שבו מאוחסן כל המיץ), גבעול, קליפה וזרע. בתהליך ייצור היין שלושת החלקים האחרונים מושלכים כפסולת. אולם, אלה הם החלקים המכילים את הריכוז הגבוה ביותר של חומרים מזינים ומועילים ביותר במגוון רחב של טיפולי ספא.

ספא בוטיק – מידע על המוצרים שלנו…

רוב הטיפולים והמוצרים האיכותיים מכילים זרעי ענבים או אחת הנגזרות שלהם. מקור מאוד מרוכז של נוגדי חמצון, הזרע מכיל פוליפנול בשם רסברטרול, אשר הוכח כמעכב צמיחה של תאים סרטניים, כולל סרטן העור. מספר מחקרים הראו כי תמצית זרעי ענבים, בהנחה חיצונית על עור שבור, מזרז ריפוי, תוך צמצום היווצרות של רקמה צלקתית. שמן זרעי ענבים שומר על תכונות הריפוי של הזרע, תוך סיכוך בשימוש במגוון רחב של טיפולי ספא בוטיק.

קליפות ענבים הם גם מקור מצוין לרסברטרול, אשר כוחות הריפוי שלו כל כך יוצאי דופן, ישנם מומחים המכנים אותו "מעיין הנעורים". בנוסף, הקליפות  מכילות פלבנואידים, אשר מגינים מפני רדיקלים חופשיים, מפחיתים דלקת ועוזרים במניעת נזק לעור. קליפות ענבים ניתן לכתוש ולערבב עם חומרי סיכה ליצירת עטיפות ומסיכות. התמצית שלהן יכולות לשמש לטבילה ורחצה.

וינותרפיה- זה הקרם דה-לה קרם היוקרתי לאוהבי היין. הדבר מעלה את הערצת היין לדרגה אחרת לחלוטין כאשר את גם שותה וגם מתרחצת ביין האהוב עליך, מלטפת את עורך החלק לאחר פילינג זרעי ענבים או מתמוגגת מעונג למגע שמן זרעי ענבים וינותרפי חמים המתמוסס בשריריך שהיו עד לא מזמן דואבים.

 

 

ימה ספא : ספא בצפון | ספא יוקרתי | צימר בזכרון יעקב | טיפולי ספא בצפון |צימר ספא