אודות


 

סוף מעשה במחשבה תחילה ותחילתה של מחשבה ברגע של השראה.
רגע כזה חוויתי בטיול שעשינו אישתי ואני בירח הדבש שלנו.
הגענו לארגנטינה וכיאה למצבינו המשפחתי הטרי חיפשנו פינוקים. כשהגענו לעיר קטנה בשם מנדוסה סיפרו לנו שקיים במקום ספא מיוחד- ספא יין.
עשינו חישוב פשוט, גם מסאז'ים, גם יין, שווה בדיקה.
ואז, בעודינו יושבים באמבט יין מפנק ידעתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות.
כפזיותרפיסט ומסאז'יסט, תמיד הערכתי את מה שטיפול גוף שנעשה באהבה יכול לתת וכחובב יין התגלה לי עולם חדש של הנאה.
אחרי שחזרנו לארץ, הסתובבנו כמה שנים עם הרעיון הזה מאוכסן במגירת החלומות הלא ממומשים.

עד שבארוחת ערב אחת עם ההורים של אישתי בבית שלהם בזיכרון יעקב נזכרתי באותו רעיון. מפה לשם הוסכם שהספא יתגשם בחלקו המערבי של הבית שלהם שמשקיף ה"ימה", לנוף הכי יפה במושבה.
משם הדברים התגלגלו במהירות. חמי וחמותי, שניהם אדריכלים, עיצבו והחלו לעבוד על התוכניות ואני התחלתי לחקור לעומק את עולם הוינותראפיה (שימוש בתכונות המרפאות והאנטי אוקסידנטים שבזרעי הענבים והיין).
בחלק מהמקרים המחקר היה אקדמי, ישבתי בספריות וחקרתי את נושא היין מהבחינה הכימית.

במקרים אחרים, שדרשו התנסות, ניסיתי על עצמי תערובות שונות של יינות ושמנים כדי להגיע לתערובת האופטימאלית. חלק מהנסיונות היו מהנים, אחרים פחות. במיוחד אותו מקרה שבו אחרי טבילה ארוכה באמבט יין אדום יצאתי צבוע בגוון סגלגל לילך שהתאים מאוד לריהוט הסלון שלנו אבל לא הייתי בטוח שכולם יעריכו את הצבעוניות הזו כמוני.
אחרי כשנתיים וחצי של מחקרים וניסוים, הכל היה מוכן. החדרים בעיצוב נקי עם מרצפות שחור לבן וקירות בלבוש חמרה. המרפסות, שאחת מהן צופה על ברכות הדגים, הים התיכון והשקיעות המדהימות והשניה עם הערסל המפנק ועץ הפסיפלורה שמשיר פירות בשלים ישר ליד. סלון הכניסה נותן את התחושה שהגעת למקום אחר, מקום מחוץ ליום יום.

ומאז בציר 2009, אישתי ואני מנהלים ביחד את "ימה", ספא היין הראשון בישראל והיחיד בכל איזור צפון הארץ. אפשר להגיע אלינו למסאז' בלבד, אפשר להישאר ולטבול בג'קוזי שלנו שאליו מוזגים תערובת (סודית) של יין, שמנים אתריים ועוד פינוקים טבעיים הנרקחים בלעדית על ידינו. אפשר לעבור טיפולי פילינג ועטיפת גוף "וינותראפית" המתבססים על זרעי ענבים ושמן המופק מזרעים אלו העוזר לחידוש העור. אפשר לצרף לכל אחד מהטיפולים יינות מובחרים מישראל ומחו"ל ופלטת גבינות ממחלבות בוטיק מקומיות. וכל זה באווירה נעימה וביתית שאהובה על כולנו .
לבקשת אורחינו צירפנו לספא שני צימרים שגם הם עונים על אותם מאפיינים: האיכות הכי טובה, השרות הכי קשוב, הפרטיות המקסימאלית, וכל זה בלי לגרום לכם להרגיש שצריך ללכת על קצות האצבעות.

בספא ימה יצרנו מוצר יחודי, זו לא טוסקנה הישראלית, זה לא דמוי פרובנס בגירסת מישור החוף, זו ישראל 2015 בגירסה המפנקת ביותר שאפשר, ועם כל האהבה שהגשמת חלום יכולה להביא לעסק.

 

"ימה ספא יין" – ספא בצפון, פותח כעת בפניך את השער לעולם ה"וינותרפיה" הייחודי, כשרומנטיקה, בריאות ויין ניפגשים. ספא בוטיק בזכרון יעקב מול נופם המשכר של הים והכרמים המעניק טיפולי יין יחודיים מסוגם.

 

 

ימה ספא : ספא בצפון | ספא יוקרתי | צימר בזכרון יעקב | טיפולי ספא בצפון צימר ספא